سیستم های کنترل و بالانس تهویه مطبوع

سیستم های کنترل و بالانس تهویه مطبوع

شركت “وهاج صنعت انرژی” یکی از زیرمجموعه های گروه “وهاج” است که اولین فعالیتهای خود را در سال 1376 و در زمینه ساخت تابلوهای برق آغاز نمود.

در سالهای اخیر و با توجه به رشد صنایع برق و اتوماسیون ، این مجموعه همكاریهای خود را با شرکت های داخلی و خارجی تامین کننده خدمات در زمینه های سیستم های مدیریت ساختمانی (Building Management Systems) و سیستم های کنترل و بالانس تهویه مطبوع (HVAC Control & Balancing Systems) گسترش داد و هم اکنون نماینده رسمی و انحصاری کمپانیهای خوشنام اروپائی (دانفوس و سایلن) در این زمینه میباشد .

در این راستا ، گروه “وهاج” سعی نموده است تا خدمات خود را به صنایع كلیدی و بزرگ كشور ارائه و سهم به سزائی در این زمینه ها داشته باشد .
سرمایه گذاری روی نیروها و استعدادهای جوان و مولد ، احترام به مشتری ، پاسخگویی و پایبندی به تعهدات ، از جمله اصول و خط مشی با ارزش این شركت به شمار میروند .

بــا پشتوانه سالها تجربه و بهره مندی از نیروهای جوان و كار آمد و كـادری متخصص و كارآزموده متشكل از مهندسیــن و تكنسین های رشته های برق ، الكترونیك ، مكانیك و با توجه به امكانات تولیدی و نیز همکاری نزدیک با سازندگان بزرگ بین المللی ، مفتخر است اعلام نماید که گروه ” وهاج”  اولین تامین کننده خدمات کلی (Total Solution) در زمینه برق و اتوماسیون ساختمانی در ایران است که قادر است تا پروژه ها را به کارفرمایان بصورت کلید در دست (Turn Key) ارائه نماید.