درباره ما

 

سال‌ها پیش، داستان ما با اشتیاق به مهندسی ابزار دقیق و سیستم‌های کنترل آغاز شد. اولین گام‌های ما در ساخت پنل‌های کنترل برای صنعت خودروسازی برداشته شد، جایی که عملکرد و قابلیت اطمینان حرف اول را می‌زد. این تجربه ، مهارت و دانش ما را در ساخت تابلوهای فشار ضعیف و متوسط توسعه داد.سپس با ورود به صنعت ساختمان در بخش تابلوهای فشار ضعیف و متوسط تخصص خود را گسترش دادیم.درک اهمیت حیاتی این پنل‌ها در پروژه‌های زیر ساختی، تعهد ما به ایمنی و کارایی را دو چندان کرد.

سفر ما با یک چالش جالب ادامه یافت، زمانی که عدم درک متقابل بین سازندگان سیستم‌های مدیریت ساختمان وسازندگان پنل مواجه شدیم. ما این را فرصتی دیدیم تا پل ارتباطی ایجاد کنیم و در نتیجه، خدمات خود را به حوزه BMS گسترش دادیم و نماینده انحصاری ABB در بخش ساختمان هوشمند گردیدیم. این حرکت جسورانه به ما امکان داد تا راه‌حل‌های جامع برای مدیریت هوشمند و کارآمد ساختمان‌ها ارائه دهیم.

ما با تعهد به کیفیت، نوآوری و رضایت مشتری، همواره در تلاشیم تا به شریکی قابل اعتماد برای شما تبدیل شویم.

ماموریت

ارائه راه حل‌های یکپارچه نو آورانه در سیستم مدیریت ساختمان، تامین پمپ‌های صنعتی و خانگی و سیستم‌های تهویه مطبوع که تاثیر زیست محیطی خود را به حداقل رسانده و مصرف انرژی را بهبنه میکند.

چشم انداز

 

به عنوان پیشتاز صنعت مدیریت ساختمان و پمپ، متعهد به ایجاد دنیایی هستیم که در آن ساختمانها به عنوان پلتفرم‌های برای شکوفایی زندگی و پایداری عمل میکند.